Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace pro rodiče - odloučené pracoviště

Informace pro rodiče - odloučené pracovištěDatum konání:
26.8.2020

Vážení rodiče

Pro školní rok 2020/2021 bylo nutné rozšířit kapacitu školy o odloučené pracoviště. Po domluvě se zřizovatel se tak stalo a Základní škola Nížkov nám vyčlenila část budovy v přízemí – třídu, šatnu, wc pro děti a zaměstnance. Byť jde o provizorní podmínky, podařilo se nám je přizpůsobit našim předškolním podmínkám a děti by zde neměly v žádném případě strádat.

Odloučené pracoviště v ZŠ Nížkov je určeno pro 12 nejstarších předškoláků – viz seznam zveřejněný ve vestibulu MŠ Nížkov (kvůli GDPR nebyl zveřejněn na webu). Třídní učitelky budou Aneta Doležalová a Jitka Chvátalová (nová paní učitelka s 9-ti letou praxí).  

Provoz třídy bude od 6. 15 – 15.45 hodin. Vchod budeme používat přední (u ředitelny), kde bude umístěn zvonek do třídy a přijde otevřít buď školní asistentka nebo provozní zaměstnanec školy. Pouze při vyzvedávání dětí po obědě bude k dispozici vedlejší vchod přes šatny dětí ZŠ.

Odloučené pracoviště nadále spadá pod řízení Mateřské školy Nížkov. Potřebné informace budou vyvěšovány v šatně dětí a na webových stránkách školy. Odhlašování dětí ze stravování bude probíhat standardně na telefonním čísle 566 675 118, na sj.nizkov@seznam.cz nebo nejpozději den předem u paní učitelky na třídě. Veškeré akce budou pořádány pro všechny děti, budeme se maximálně scházet a spolupracovat spolu. Pouze při omezeném provozu je možné, že dojde ke sloučení všech tříd na Mateřskou školu Nížkov 140 (uzavření Základní školy o prázdninách ZŠ).

Pokud by se většina z vás chtěla setkat pro ujasnění některých informací týkajících se provozu odloučeného pracoviště, nabízím termín 26. 8. 2020 v 15.00 hodin v MŠ. Vaši žádost o informační schůzku prosím zašlete na msnizkov@seznam.cz .Potvrzení schůzky zveřejním na webu školy nejpozději 21. 8. 2020.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů