Úvod > O školce > Okno do školky

Okno do školky

Uvítání ve školce

2. 9. 2019 jsme se po prázdninách znovu sešli v Mateřské škole Nížkov spolu s dalšími novými kamarády. Hned ráno nás čekal úkol: zařadit se správně do třídy Berušek a Kuřátek. Poté se děti přivítaly se s paní učitelkou a rozloučily s rodiči. Starší děti vyprávěly spoustu zážitků z prázdnin a dovolených, mladší se vrhly na hračky. Přivítali jsme se ve školce společně s maňáskem, představili jsme se navzájem se všemi zaměstnanci mateřské školy a pověděli si něco málo o bezpečnosti ve třídě, v umývárkách, v šatně, na procházce i na zahradě. Vše si ale budeme dostatečně opakovat celý měsíc září, protože je informací a společných pravidel opravdu hodně. Věříme, že se dětem ve školce líbilo a bude líbit celý školní rok, pár slziček sice ukáplo, věříme, že bude brzy ve školce jen veselo ;).

DSCN7894.JPG DSCN7896.JPG DSCN7898.JPG

DSCN7902.JPG DSCN7906.JPG