Úvod > Aktuality > Informace pro rodiče dětí přijatých od 1. 9. 2020

Informace pro rodiče dětí přijatých od 1. 9. 2020

20.8.2020

Vážení rodiče našich nových dětiček od 1. září 2020.

Kvůli mimořádným opatřením týkajících se šíření Covid-19 proběhl letošní zápis do MŠ bez přítomností dětí.

Rády bychom však děti poznaly s paní učitelkou i tak dříve než v září začneme, tak bychom Vás chtěly pozvat do MŠ 20. Srpna 2020 mezi 9.00 – 11.00 hodinou. Děti se mohou seznámit nejen se svými učitelkami, ale také se svojí třídou Koťátka (přejmenovaná Kuřátka), s hračkami a některými kamarády, které ve školce budou. Zároveň bychom s rodiči doplnili potřebnou dokumentaci, upřesnili docházku dětí od 1. 9. 2020 a vyřešili případné dotazy. Pro děti máme připravený diplom a drobný dárek na přivítanou.

Tyto informace byly zároveň zaslány na email, který jste uvedli v Žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání. Prosím o zpětnou vazbu, zda zpráva došla na msnizkov@seznam.cz .

Přejeme krásný zbytek léta a už se na Vás a děti těšíme. S pozdravem p. uč. Anička Kučerová a p. řed. Ivča Štikarová ;)