Úvod > Aktuality > Informace pro rodiče - začátek šk. roku 2020-2021

Informace pro rodiče - začátek šk. roku 2020-2021

1.9.2020

Vážení rodiče

Školní rok 2020/2021 začínáme 1. 9. v plném rozsahu, avšak s ohledem na onemocnění Covid - 19 a na aktuální epidemiologická opatření.

Zásadní pro chod školy bude průběžné sledování aktuální epidemiologické situace – tzv. semaforu pro konkrétní školskou oblast (vychází z podkladů Ministerstva zdravotnictví).

Druhá zásadní věc je upozornění pro zákonné zástupce dětí, že osoby s příznaky infekčního onemocnění nesmí do budovy školy vstoupit – ani dítě, ani jeho doprovod!

Při vchodu do budovy používejte dezinfekci. Roušky prozatím nejsou nutné, ale omezte dobu pobytu v šatnách a při předání na nezbytně nutnou. Prohlášení o bezinfekčnosti nevyžadujeme. Pitný režim bude probíhat standardním způsobem – nemusíte si nosit vlastní láhve.

Děti si donesou do igelitového sáčku jednu roušku pro případ potřeby – uložit v poličce v šatně.

Aktualizujte v prvním týdnu Vaše kontaktní údaje přímo u učitelek na třídě.

Děti si po příchodu do třídy MŠ myjí okamžitě ruce a poté si ruce dezinfikují (zakoupen šetrný Čistící gel s antibakteriální přísadou a vitamínem E).

Veškeré důležité informace budou zveřejněny na hlavních nástěnkách MŠ i odloučeného pracoviště. Současně také na webu.

V případě podezření na infekční onemocnění jsme nuceny postupovat dle Manuálu MŠMT Postup při pozření na Covid.docx

Škola průběžně zajišťuje hygienické zásady, dezinfekci prostorů, povrchů a předmětů – viz manuál MŠMT.

V případě nejasností volejte 566 675 118 nebo 724 096 999, budeme se snažit pomoci.

Plánovaná schůzku rodičů je 10. 9. 2020.