Úvod > Třídy > Sluníčka > Okno do třídy Sluníček > Dobrý den školko:)

Dobrý den školko:)

4.9.2023
13.10.2023

Začal nám nový školní rok, tentokrát v jiném prostředí než jsme zvyklí. Skrze přístavbu na MŠ jsme nyní v budově ZŠ, kde máme každé oddělení svoji třídu. Myslíme, že se nám podařilo udělat třídy pro děti tak, aby se zde cítily bezpečně, rádi sem docházely, líbilo se jim tu a měli zde hračky, které mají rády.

Jako každý rok jsme zahájili nový školní rok společným kroužkem všech tříd, kde jsme se jako třídy představily, poté se mohly představit samotné děti, nebo jim p.učitelky pomohly a seznámili jsme se se všemi p.učitelkami a školnicemi, které s námi tráví nejvíce času.

Děti byly spokojené že jsou nyní ty starší Sluníčka a že se setkali po prázdninách se svými školkovými kamarády.

Na třídě jsme se učili pravidýlka, vysvětlili si novou funkci službičky - vždy 2 děti celý týden - chůze při procházkách první, rozdávání příborů, dohlížení na úklid hraček, změna režimu dne a další.

Také jsme se společně naučili naši novou třídní básničku, zopakovali pozdrav a společnš zívali a hráli si.

Také jsme se známily s nově příchozími kamarády a opakovali svá jména pomocí her.

386883453_210023911961894_5347000428176256949_n.jpg

více foto z tohoto období na