Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Změna telefonního čísla

Změna telefonního číslaDatum konání:
5.9.2023

Vážení rodiče,

Pokud budete potřebovat telefonicky komunikovat s paní učitelkami, uložte si číslo 606 740 205. Poslední dobou jsme kvůli stěhování a špatnému signálu předchozího mobilního telefonu používaly také naše osobní telefonní čísla. Jak ale tušíte, i paní učitelky mají právo na své soukromí a pracovní dobu do 16.00 hod. a proto jejich osobní telefonní čísla dále nepoužívejte. Pokud se jedná o informace po 16. hodině, pošlete e-mail na pgnizkov@seznam.cz nebo msnizkov@seznam.cz, nebo sms zprávu. Děkuji za pochopení.

Dále bude k dispozici mobilní telefon 724 385 154 - prozatím po dobu přístavby školky u paní Wasserbauerové pro případ nefunkce pevné linky 566 675 118. 

Telefonní číslo na ředitelku školy tak zůstává prozatím stejné 724 096 999. 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů