Úvod > Aktuality > Změna telefonního čísla

Změna telefonního čísla

5.9.2023

Vážení rodiče,

Pokud budete potřebovat telefonicky komunikovat s paní učitelkami, uložte si číslo 606 740 205. Poslední dobou jsme kvůli stěhování a špatnému signálu předchozího mobilního telefonu používaly také naše osobní telefonní čísla. Jak ale tušíte, i paní učitelky mají právo na své soukromí a pracovní dobu do 16.00 hod. a proto jejich osobní telefonní čísla dále nepoužívejte. Pokud se jedná o informace po 16. hodině, pošlete e-mail na pgnizkov@seznam.cz nebo msnizkov@seznam.cz, nebo sms zprávu. Děkuji za pochopení.

Dále bude k dispozici mobilní telefon 724 385 154 - prozatím po dobu přístavby školky u paní Wasserbauerové pro případ nefunkce pevné linky 566 675 118.

Telefonní číslo na ředitelku školy tak zůstává prozatím stejné 724 096 999.