Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní rok 2023-2024

Školní rok 2023-2024Datum konání:
4.9.2023

Prázdniny uběhly jako voda, zítra už nám začíná září a od 4. 9. se již sejdeme ve třídách podle seznamů, které jsme v červnu vyvěsily na dveřích tříd. Provoz nás čeká stále provizorně v Základní škole Nížkov, ale podařilo se nám vytvořit prostředí velmi podobné jako ve školce, tak se nám tu bude s dětmi snad líbit.

Pár organizačních poznámek:

  • Vstup do budovy ZŠ využíváme pouze ten u ředitelny (směrem k zastávce). Zvoňte již pouze na zvonek MŠ a po chvilce Vám otevře paní školnice. Popřípadě poradí s místem v šatně.
  • Děti se scházejí od 6.15 hod. do 7.00 hod. na třídě Koťátek a také se tam budou od 15.15 hod. do 16.00 hod. rozcházet. Od 7.00 hod. do 8.00 hod. již předávejte děti paní učitelce ve svých třídách. 
  • Třída Koťátek se nachází od vstupu do budovy směrem vlevo, třída Sluníček a Soviček vpravo od vstupu do budovy.
  • Třídu Koťátek povedou paní učitelky Marcela Dočekalová a Irena Zítová, se slečnou asistentkou Anetou Frühbauerovou
  • Třídu Sluníček povede paní učitelka Jitka Chvátalová a paní ředitelka Bc. Iva Štikarová
  • Třídu Soviček povedou paní učitelky Bc. Aneta Doležalová a Helena Rosická.
  • 4.9. nahlaste paní učitelce případné změny ve Vašich osobních údajích, jak budou děti chodit po obědě či odpočinku, paní učitelka bude chtít podepsat pár dokumentů.
  • POZOR! Pokud povezete dítko do školky autem, je nutné parkovat buď na návsi obce nebo podél plotu ZŠ s ohledem na zachování průjezdnosti vozovky. Vjezd před budovu ZŠ je dočasně povolen pouze zaměstnancům ZŠ a MŠ, jinak nadále platí zákaz vjezdu do těchto prostor, jak kvůli případnému příjezdu záchranných složek, tak kvůli pohybu dětí před budovou a v zahradě ZŠ. PROSÍME O PEČLIVÉ DODRŽOVÁNÍ!
  • Odhlašování stravy zůstává stejné buď emailem sj.nizkov@seznam.cz, telefonicky 566 675 118. Pokud by došlo k výpadku signálu pevné linky, má paní Wasserbauerová k dispozici ještě telefon 771 199 140. Pro paní učitelky vyřizujeme nové telefonní číslo. STRAVU ODHLAŠUJTE POUZE VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ. Paní učitelce můžete oznámit nepřítomnost dítěte také, ale primárně ve školní jídelně. 
  • Plánovaná schůzka s rodiči je 12. 9. 16.00 hod.

Zítra 1. 9. proběhne provoz ještě v jedné třídě Soviček. 

Moc se na děti těšíme v pondělí - paní učitelky ze školky Nížkov.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů