Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vymezení antigenních testů

Vymezení antigenních testůDatum konání:
15.4.2021

Vážení rodiče,

Protože panuje velká nejednotnost mezi současnými mimořádnými opatřeními a pokyny od Odboru školství, mládeže a sportu Kraje Vysočina a místně příslušnou Krajskou hygienickou stanicí, rozhodla jsem v současné situaci vyčkat s akceptováním jiných neinvazivních testů, než které nám byly doručeny od MŠMT. Opravdu jsem pátrala a zjišťovala mnohá stanoviska a vždy se dostala do stejného bodu, jako na začátku. Věřím, že situace se může změnit ze dne na den a v tom případě ráda rozšířím i možnosti dalších neinvazivních testů. Prosím o trpělivost i z Vaší strany. Není lehké vše skloubit a vyhovět všem stranám najednou. Celá "covidová" situace už leze na nervy jistě nám všem, všichni máme dost zákazů, omezení, a celkově slavného Covidu. Ale pokud se budeme hádat ještě mezi sebou, nikomu tím nepomůžeme.

Jeden z rodičů (GDPR) navrhoval sepsání petice za rodiče se stížností s daným postupem testování a jeho odeslání na - Ministerstvo zdravotnictví, KHS, Odbor školství Kraje Vysočina - možná tak se budou věci hýbat rychleji kupředu. Sama jsem za školku na Ministerstvo zdravotnictví již v úterý psala a čekám na jejich vyjádření.

S přátelským pozdravem Iva Štikarová


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů