Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Sběr druhotných surovin

Sběr druhotných surovinDatum konání:
11.5.2020
Datum ukončení:
31.5.2020

Upozorňuje na konec sběru papíru - pouze čistého papíru bez kartonu (letáky, časopisy, noviny, knihy bez tvrdých desek), sběru plastových víček, hliníku, pomerančové nebo citrónové kůry. Donést sběr můžete tedy pouze do konce května.

Velmi žádáme sběrače - třídění sběru na jednotlivé položky (nesmíchané dohromady), čistotu sběru (bez zbytků jídla) a bez případných zvířátek (např. molů či jejich červíků).

Jsme rádi, že jsme zapojeni do třídění odpadů, že k tomu vedete děti, tak jako my ve školce. Bohužel poptávka výkupu je stále menší, např. právě výkup papíru klesl téměř na nulu a naopak za odvoz kartonu budeme muset letos platit my sběrným střediskům, výkup čistého papíru se pohybuje v řádu haléřů za kilo.

Přesto chceme vydržet a třídit dál. S chutí do toho!


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů