Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Provoz školy od 2. 11. 2020

Provoz školy od 2. 11. 2020Datum konání:
2.11.2020

Od 2. 11. bude Mateřská škola v běžném provozu pro všechny děti. Provoz bude probíhat na třídách Koťátka a Sluníčka (všechny třídy včetně Soviček tedy budou chodit do těchto určených tříd Mš)- upravené seznamy dětí na nástěnce MŠ. Důvodem je čerpání OČR zaměstnanců školy. Děti prosím nahlaste k docházce na sj.nizkov@seznam.cz nejlépe dnes, popř. zítra.

Bohužel v době, kdy je situace vážná a všude se zpřísňují opatření a omezují kontakty, my tuto možnost nemáme. Je na zvážení Vás rodičů, zda v této mimořádné epidemiologické situaci umístíte dítě do kolektivu dalších dětí nebo si je v případě možnosti ponecháte doma. Není to o tom, že děti ve školce nechceme - ony nám chybí a vše, co jsme v září společně budovali, přijde vniveč, ale myslíme i na Vaše a naše zdraví. Covid-19 jsme prodělaly téměř všechny mimo kuchyně, některé zdravotní potíže byly těsně před nutnou hospitalizací. Bohužel nevíme ani my, jak jsme nyní odolné před případným druhým nakažením. A nikdo ani neřeší Vaše rodiny, kdy si dítě může nákazu přinést ze školky od bezpříznakového kamaráda. Nechceme Vás nijak omezovat nebo strašit, jen bychom chtěly, aby jste opravdu zvážili vážnost dané situace.

Zároveň velké díky, že jsme v omezeném provozu mohly posledních 14 dní fungovat (stihly jsme veškerou desinfekci i doladění našich zdravotních stavů) bez jakékoli Vaší případné stížnosti. Vím, že jiné MŠ takové super rodiče nemají. Děkuji.