Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Provoz od 30. 11. 2020

Provoz od 30. 11. 2020Datum konání:
30.11.2020

Vážení rodiče,

od 30. 11. 2020 standardní provoz na všech třech třídách. Sovičky se tedy vrací na odloučené pracoviště na ZŠ. Všechny věci dětí budou na odloučené pracoviště přesunuty v pátek po obědě (27. 11.). Prosíme rodiče dětí ze Soviček, aby při příchodu do školy měli roušku jak děti, tak jejich doprovod + jednu náhradní roušku ponechat v šatně v igelitovém sáčku. Vstup na odloučené pracoviště platí vchodem u kanceláře ZŠ, do 7.00 hod. můžete zvonit na ZŠ, od 7.00 - 8.00 hod. zvonit na třídu odloučeného pracoviště. Odpoledne zvonit vždy na třídu odloučeného pracoviště. 

Připomínám všech rodičům, že do školky smí pouze zcela zdravé dítě. Moc prosím o Vaši ohleduplnost k ostatním dětem a zaměstnancům školy!!!

Rodiče dětí, pro které je školní rok 2020/2021 povinný, mají možnost připravovat své dítě na Zápis do 1. třídy i on-line na portálu https://nns.cz/predskolak/  . S MIUč+ pracuje také Základní škola a mohlo by tak jít o zajímavé propojení předškolního vzdělávání a 1. stupně základního vzdělávání. Paní učitelky s dětmi pracují velmi podobným způsobem. Některým dětem však působení z více stran (od učitelů i rodičů) velmi prospěje a není vhodné tuto přípravu na 1. třídu podceňovat. 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů