Úvod > Třídy > Sovičky > Okno do třídy Soviček > Školka volá!

Školka volá!

1.9.2022
9.9.2022

Tento týden jsme se seznamovali s novými kamarády, s paní učitelkami a paní školnicí. Ukázali jsme si místnosti, které děti budou využívat během školního roku na odloučeném pracovišti v budově ZŠ (třída, šatna, jídelna, toalety). Děti si na třídě prošly skříňky ve kterých se ukrývají různé stavebnice, společenské hry a mnoho dalších věcí, se kterými se budou postupně seznamovat. Poté jsme si společně s dětmi z PET víček postavili naši školku. Ve výtvarné činnosti jsme vytvořili krásnou sovičku, aby si tak děti uvědomily, že chodí do třídy Soviček. Na kroužku se děti seznamují s kamarády, představením svého jména a své značky. Celý týden jsme se seznamovali s třídními pravidly, na kterých budeme spolupracovat celý rok a budeme se je snažit dodržovat. Zahráli jsme si různé pohybové hry a na závěr nechyběla i opičí dráha, zjistili jsme, kdo je jak zdatný (chůze po laně, skok snožmo do obruče, skákání přes švihadlo...).