Úvod > Třídy > Sovičky > Okno do třídy Soviček > Draku, ty jsi vážně drak?

Draku, ty jsi vážně drak?

20.10.2023

V tomto týdnu jsme si užívali podzimních dnů, podzim je oblíbené období s mnoha barevnými přírodninami(kaštany, barevné listí..).
Díky větrnému počasí jsme s dětmi mohli sbírat spoustu kaštanů. Povídali jsme si o dracích - jaké známe a jaké mohou být. .s ním spojených spoustu úkolů a her a ostatních aktivit. Děti se těšili na drakiádu, která se konala ke konci tohoto týdne.
Nechyběla pracovní a výtvarná činnost - tvoření draků na naší nástěnku ve školce.
Koncem týdne jsme si s dětmi užili a zakončili týden s Drakem DRAKIÁDOU, která se konala na Bažantnici, kde si děti užili pouštění draků , větrné počasí nám přálo, tak draci létali vysoko, také si děti vyzkoušeli pár připravených dračích úkolů - přelézání draka mezi stromy, házení míčky do dračí hlavy a namotávání dráčků na klacík