Úvod > Třídy > Koťátka > Okno do třídy Koťátek > Kamarád, kamarád to je ten, koho mám rád

Kamarád, kamarád to je ten, koho mám rád

4.9.2023

Během měsíce září jsme se snažili dětem zpříjemnit jejich obtížné adaptační období volnou hrou (stavění vláčko dráhy, kuličko dráhy, domečky, traktory + kostky), dále jsme je zapojovali do různých pohybových her (Jede, jede mašinka, Kolo, kolo mlýnský, Na kočku a myš, Chodí medvěd, Přišla velká novina, Židličkovaná...), básničkami, které používáme při různých rituálech - při umývání ručiček, pozdrav Dobrý den, Ahoj, ahoj, básnička před obědem a písničkami (Skákal pes, Kočka leze dírou, Pec nám spadla...), které děti během pravidelné docházky na konci měsíce hezky zvládly.

Dále děti trávily více času na dětském hřišti, kde využívaly prostory pískoviště, houpačky, kolotoč atd...

20230904_104317.jpg      20230906_105939.jpg      20230906_110033.jpg

více fotek na odkazu níže: