Úvod > Třídy > Sluníčka > Okno do třídy Sluníček > Než zvoneček zacinká

Než zvoneček zacinká

6.12.2023
22.12.2023

Toto období je pro dětičky z celého roku snad to nejoblíbenější, na které se nejvíce těší :)

Již máme po čertech a můžeme společně připravovat a těšit na období Vánoc. V této době nám samozřejmě nesměl chybět poslech a zpěv vánočních koled. Také nechybělo společné plnění vánočních tradic, jako pečení cukroví, zdobení stromečku, krájení jablka, zapalování adventních svíček na věnci, který jsme si společnými silami vytvořili, ale hlavně užívání si společné vánoční atmosféry a pohody.

Samozřejmě, že jsme také něco dělali :) Vyráběly jsme dárečky a přáníčka pro rodiče - věříme, že se vám vše líbilo :)  Nesměl nám chybět ani náš třídní adventní kalendář, u kterého mělo každé z dětí připravený dáreček a my si tak i společně odměřovali zbylý čas do Vánoc.

Poslední týden jsme nastartovali vánoční nadílkou ve třídě a odpoledne strávili příjemné posezení u cukroví a kávičky s dětmi a jejich rodiči. Děti se alespoň mohly pochlubit nadílkou a rodiče měly zároveň možnost nahlédnout do naší třídy a pohrát si se svými dětmi s hračkami, které mají děti ve školce nejraději.

Všechny fotečky z tohoto krásného období najdete na stránkách

Všem přejeme hodně zdravíčka, sil a i to štěstíčko v Novém roce ...Vaše paní učitelky :)

20231218_093900.jpg