Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Závazné informace k Zápisu k předškolnímu vzdělávání 2020/2021

Závazné informace k Zápisu k předškolnímu vzdělávání 2020/2021Datum konání:
2.5.2020
Datum ukončení:
16.5.2020

Vážení rodiče,

V souvislosti s mimořádným opatřením vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19, vydalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR opatření k organizaci zápisů k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020/21.

V souvislosti s těmito opatřeními budou zápisy probíhat bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců (v elektronické podobě).

Podle § 37 zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů, je možné podání (tj. žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání) učinit písemně nebo ústně do protokolu anebo v elektronické podobě. Z důvodu omezení pohybu v pediatrických ambulancích není vyžadováno potvrzení od lékaře. Rodič k žádosti přiloží čestné prohlášení o očkování (ke stažení níže) a prostou kopii rodného listu. Vše je nutné doručit následujícími způsoby:

  1. do datové schránky školy - ID datové schránky: 5sakura
  2. e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý email!) - msnizkov@seznam.cz ,
  3. poštou na adresu Mateřská škola Nížkov, příspěvková organizace, Nížkov 140, 592 12 Nížkov s označením ZÁPIS
  4. osobní podání - pouze v den konání oficiálního zápisu, tj. 6. 5. 2020, a po předchozí domluvě přesného časového termínu emailem msnizkov@seznam.cz, tel. 566 675 118 9.00 - 11.00 hod., nebo  mob. 724 096 999

K zápisu jsou potřeba tedy tyto dokumenty:

  1. Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání ( Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání (2).pdf )
  2. Čestné prohlášení o očkování s přílohou kopie očkovacího průkazu dítěte ( Čestné prohlášení o očkování dítěte.docx )
  3. Kopie rodného listu dítěte
  4. Informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů a oznámení o možnosti nahlédnout do spisu ( Informovaný souhlas.docx ).

Vytištěné tiskopisy jsou k dispozici také v místní prodejně COOP Nížkov.

Po ukončení správního řízení, tzn. přijetí – nepřijetí dítěte do Mateřské školy Nížkov, budete dopisem z mateřské školy informováni o přiděleném registračním čísle.

Oznámení rozhodnutí o přijetí a nepřijetí dítěte do mateřské školy bude vyvěšeno na veřejných místech (web stránky školy, budovy školy) do 30 dnů od správního řízení pod registračním číslem dítěte.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů