Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výstražná stávka 27. 11. 2023

Výstražná stávka 27. 11. 2023Datum konání:
27.11.2023

Vážení rodiče, 

V pondělí 27. 11. bude provoz Mateřské školy Nížkov,příspěvkové organizace, včetně provozu školní jídelny přerušen z důvodu zapojení se našich zaměstnanců do jednodenní výstražné stávky ČMOS PŠ. Jsme si vědomi, že uzavření školy a jídelny je pro Vás komplikací, ale obracíme se na Vás s žádostí o podporu s ohledem na zájem vašich/našich dětí a snahu udržet kvalitu výuky.

Je možné, že podle středečního vyjádření ministra školství Beka bude výstražná stávka zrušena - proto Vás budeme během čtvrtka dodatečně informovat, zda k přerušení provozu v pondělí 27. 11. skutečně dojde. 

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem Bc. Iva Štikarová 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů