Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Společné fotografie tříd

Společné fotografie třídDatum konání:
30.3.2022

Vážení rodiče,

zítra jsme se měli fotografovat i na společné třídní fotky, ale nemocnost ve třídách je opravdu obrovská, a i když jsem se s pár rodiči domluvila, že by s dětmi počkaly i na toto focení, stále by nebyla pohromadě ani polovina třídy. Paní učitelka Jitka navrhla objednání jiné (známé) fotografky na květen, kdy by mohlo být snad lépe a děti by se sešly ve větším počtu. Snad Vám tato ukvapená změna nebude příliš vadit, ale zase kdyby děti na společné fotce chyběly, tak by jim to mohlo být líto - přece jen je to i památka na školkový kolektiv. 

Focení s vybraným plátnem se nemění. Kdo dorazí pouze na focení - také to platí, jen můžete přijít i dříve (8.30 - 9.00 hod). 

Iva Štikarová