Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Provoz v MŠ v Základní škole

Provoz v MŠ v Základní školeDatum konání:
19.6.2023
Datum ukončení:
31.12.2023

Vážení rodiče.

Od pondělí 19. 6. nás čeká již provoz v třídách Základní školy Nížkov. Na budově Mateřské školy Nížkov bude probíhat rozsáhlá rekonstrukce/přístavba - úprava třídy Sluníček, realizace bezbariérového přístupu i na umývárně, výstavba schodiště a stavba nové třídy v patře. Provizorní provoz bude probíhat minimálně do listopadu/prosince tohoto roku. Dále budeme postupovat podle možností stavby, ale samozřejmě s ohledem na bezpečnost dětí.

Jako vstupní dveře do ZŠ budeme používat vchod u ředitelny (v zádech náves) - zvonit 6.15 - 6.30 na družinu ZŠ a od 6.30 hod po zbytek dne pouze na menší zvonek Mateřská škola Nížkov! Prosíme o chvilku strpení, než paní školnice dojde otevřít. Přes šatnu dětí ZŠ nechoďte - již nás je hodně a zbytečně bychom se tam pletli. 

Šatny dětí budou rozmístěny po chodbě přízemí, označeny na Sluníčka a Koťátka, značky zůstávají. Ostatní provoz, režim dne, aktivity pro děti zůstávají stejné. 

Na wc jsme dětem pořídili stupínky a vkládací záchodové prkénka pro pohodlí prťatých zadečků.

Stravování bude probíhat standardně na třídách, pitný režim zajištěn.

Pokud by byli jakékoli otázky, pište zde do diskuze, pište na email msnizkov@seznam.cz, pgnizkov@seznam.cz, ptejte se ředitelky MŠ nebo paní učitelek. 

Závěrem bych chtěla poděkovat, za Vaše pochopení a podporu, které si neskutečně ceníme. Věřím, že zajistíme dětem solidní zázemí, kde nebudou strádat, ale dobrodružně s námi prožijí tuto velkou proměnu našeho budoucího zvětšeného sídla. Přeji nám všem hodně sil a trpělivosti a stavební firmě kvalitní rychlou práci, ať se můžeme brzy vrátit zpět. Vaše školka Nížkov a Iva Štikarová.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů