Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Parkování před školkou

Parkování před školkouDatum konání:
22.5.2023

Vážení rodiče a pověřené osoby k vyzvedávání dětí,

Velmi Vás všechny prosím, abyste neparkovali auta před rampou školní kuchyně a ani v křižovatce. Bohužel dochází k problémům s vyskladňováním zboží, potravin dopravců. Používejte prosím k parkování prostoru podél plotu školní zahrady nebo parkoviště za budovou školní kuchyně. Vím, že když se sejde více rodin najednou, že není jiného prostoru a je problém, ale nějak se tam snad poskládáme. Děkuji za pochopení a spolupráci. Iva Štikarová za MŠ Nížkov


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů