Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Mediální gramotnost

Mediální gramotnostDatum konání:
4.2.2022

Vážení rodiče,

na základě oslovení společnosti Jenpix GmbH ve spolupráci s firmou C&A upozorňujeme na ožehavé téma mediální gramotnosti, které se nás bohužel všech dotýká od útlého věku. Více viz. průvodní dopis Ondřeje Marka spolu s odkazem na webové stránky.

Vážená paní, Vážený pane,

uvědomujeme si, že v současném, digitálním světě děti od útlého věku tráví velké množství svého času s digitálními zařízeními. Jako jakákoliv jiná činnost i konzumace mediálních a mediovaných obsahů vyžaduje jisté kompetence. Ty však často nejsou samozřejmostí, a proto jsme ve spolupráci se společností C&A pro rodiče a děti vytvořili přehledného průvodce, jak děti seznamovat s digitálními technologiemi adekvátně k jejich věku. V průvodci https://www.c-and-a.com/…ost najdete rady, jak zajistit bezpečnost dítěte na internetu, tipy na internetové stránky, které jsou vůči dětem vstřícné a nabízejí bezpečný obsah, či doporučení, jak organicky začlenit digitální technologie do chodu rodiny.

Přestože náš obsah vznikl ve spolupráci s firmou C&A, má čistě informativní charakter a nevyskytuje se v něm reklamní obsah.

S pozdravem,

Ondřej Marek - Jenpix GmbH 

https://www.c-and-a.com/eu/cz/shop/prirucka-medialni-gramotnost 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů