Úvod > Aktuality

Webobé stránky již běží ;)

Spuštění webových stránek www.ms-nizkov.cz. V sekci „aktuality“ se můžete e-mailem přihlásit k odběru aktualit. Nápady či komentáře k webu můžete psát na msnizkov@seznam.cz nebo na info@ms-nizkov.cz

Pohádka dračí

Datum konání: 23. 6. 2020

Dne 23. 6. 2020 v 10.30 proběhne na školní zahradě hraná pohádka o princezně a princi, o drakovi a o dobrodružství. Zveme i děti, které nechodí běžně do školky pro zpestření dne (s doprovodem rodičů). Před vstupem na představení je nutné podepsat Čestné prohlášení o bezinfekčnosti.

Autor: Bc. Iva Štikarová Publikováno 22. 6. 2020 17:34
Doposud nekomentováno.

Vyzvednutí fotek

Datum konání: 25. 6. 2020 - 30. 6. 2020

Ve školce jsou k vyzvednutí společné fotografie dětí. Dále budeme dětem kompletovat keramické ptáčky, které začaly tvořit před uzavřením školky - ty bohužel budou hotové až v pátek. Ve školce budou na nástěnce zveřejněny seznamy děti podle tříd.

Autor: Bc. Iva Štikarová Publikováno 24. 6. 2020 14:05
Doposud nekomentováno.