Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Upozornění-nošení roušek

Upozornění-nošení roušekDatum konání:
10.9.2020

Vzhledem k povinnosti nošení roušek ve vnitřních prostorách, prosíme veškerý doprovod dětí, aby dodržoval povinnost zakrytí dýchacích cest rouškou na chodbě a v šatně školy a při předání učitelkám. V prostorách se zdržujte nezbytně nutnou dobu, používejte dezinfekci rukou u vchodu. Zkontrolujte dětem náhradní roušku v šatně. Děti z odloučeného pracoviště Sovičky budou nosit roušku na chodbách Zš, přijdou tedy s rodiči s rouškou a pak ji použijí  při přechodu do jídelny. Potřebují tedy dvě - jednu na nošení během dne a druhou náhradní, která bude uložena v šatně.

Plánovaná schůzka s rodiči proběhne na školní zahradě. Roušku popř. s sebou.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů