Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Povídálek + Eden

Povídálek + EdenVážení rodiče, 

  • Povídálek s Mgr. Palcovou bude probíhat v Mateřské škole ve třídě Koťátek. Na první schůzku 14. 9. 2020 v 14.45 hod přijďte prosím s dětmi, dále se domluvíme s lektorkou. 
  • Projektový den v centru Eden - budeme v centru jediná skupina dětí + jejich zaměstnanci. Komunikovat budeme však jen s jedním lektorem. Roušky si budeme brát všichni sebou, kdybychom museli někde zastavit na toaletu, nebo ji vyžadoval lektor v Edenu v uzavřených místnostech dílniček, ale prý se určitě domluvíme dle situace. Je potřeba domluvit, kdo pojede s námi a kdo potřebuje zajistit docházku do školky, proto prosím co nejdříve nahlásit na msnizkov@seznam.cz  nebo nejpozději nahlásit učitelkám v pondělí ráno!!! Jídlo a pití musí mít děti vlastní. Jinak platí odjezd v 7.00 od zastávky a vrátíme ve 13.45 - děti si vyzvedněte ve školce. Snad se nám do středy ještě nezmění nařízení Ministerstva zdravotnictví a oblastní hygienické stanice.

Přejeme hezký víkend a sledujte prosím webové stránky.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů