Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Plány na červen

Plány na červenDatum konání:
1.6.2021

d223f99f70c096f15f026c0a36427169.jpg ČERVEN

1. 6. – Fotografování ve školce, téma po konečné domluvě s fotografem zveřejníme koncem května. Probíhat bude od rána 8.00 hod do cca 11.00 hod. Je možné vyfotit děti s mladším či starším sourozencem (nutné se domluvit se ZŠ s třídní učitelkou + omluvenka, ve školce nahlaste v kolik hodin sourozenec ze ZŠ přijde). Po individuálním focení uvnitř MŠ, bychom chtěly realizovat i focení tříd na zahradě, snad nám počasí bude přát. Pokud bude možné, tak prosíme o co největší účast dětí – na památku (i třeba přivést dítě jen na společné focení cca 10.30 hod.).

2. 6. – Zmrzlinka ke Dni dětí ;)

3. 6. (dle počasí) – Projektový den Vodní stezka v Novém Veselí – Sovičky, Sluníčka. Doprava hromadnou dopravou – odjezd v 6.41 zastávka Nížkov, příjezd v 12.18 hod. Svačina ze školky, oběd posunutý na 12.30 hod. Sebou – batůžek, pití, dobrůtku. S Koťátky si uděláme procházku k vodě také, svačinku si dáme na zahrádce, takže si príma den užijeme určitě také.

7. – 11. 6. Olympiáda – sportovní týden se základními disciplínami, dle možnosti na hřišti ZŠ. Oficiální zahájení v pondělí, předpokládané vyhodnocení ve čtvrtek.

15. 6. Dovedníček od 13.30 hod. v Mš

17. 6. Výlet do ZOO Jihlava – jupí – odjezd v 7.00 hod vlastní autobusem od zastávky Nížkov. Sebou batůžek s pitím, vlastní svačinou, obědem a dobrůtkou – strava bude ve školce odhlášena na celý den. Starší děti se od 8.15 – 9.15 hod zúčastní projektového dne Africké putování, s mladšími si v klidu projdeme areál Zoo. Pro strýčka náhodu sbalte dětem i pláštěnku, menším dětem náhradní oblečení (kalhotky/slipy, legíny).

Případně další akce doplníme dle situace. 

Téma focení:

Vyplouváme 1 (1).jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů