Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Omezení provozu od 12. 4. 2021

Omezení provozu od 12. 4. 2021Datum konání:
12.4.2021

Vážení rodiče,

dle mimořádných opatření je omezen provoz mateřské školy od 12. 4. pouze pro děti, pro které je předškolní vzdělávání povinné a pro děti rodičů, jejichž profese jsou vymezeny v seznamu mimořádného opatření viz. níže. Provoz bude probíhat ve třídě Sluníček v Mateřské škole Nížkov 140. Osobní věci dětí ze Soviček jsou již převezeny do šatny Sluníček, seznam je v MŠ.

Osobní přítomnost dětí ve škole je podmíněna testováním antigenními testy (na okraji nosu) a jejich negativním výsledkem. Testování bude provedeno ihned při příchodu dítěte do MŠ, kde rodiče od učitelů test obdrží. Protože jde o malé děti, test provedou zákonní zástupci (nebo doprovod, který je zákonným zástupcem pověřen) a vyčkají výsledku testů. Pro testování bude dočasně možné využít i šatny Koťátek, aby nedocházelo ke kumulování osob v šatně Sluníček. Další test musí děti podstoupit za 3 dny, nebo podle docházky do MŠ (test je nutné provést 2x týdně). Podmínka testování je splněna pokud rodiče doloží negativní výsledek RT-PCR testu, který není starší 48 hodin, nebo dítě prodělalo v posledních 90 dnech Covid-19 a rodič má o prodělané nemoci lékařské potvrzení.

Pokud rodiče nechtějí dítě nechat testovat, není možná jeho osobní přítomnost ve škole a je třeba jej řádně omluvit (jako nemocné). Škola nemá nadále povinnost dítě distančně vzdělávat.

Stravování - prosíme dnes nebo nejpozději zítra nahlásit docházku Vašeho dítěte do MŠ na email sj.nizkov@seznam.cz, nebo telefonicky na čísle 566 675 118. 

Případné dotazy můžete směřovat na email msnizkov@seznam.cz nebo telefonicky na 724 096 999. 

Seznam profesí rodičů, kteří mohou využít provoz MŠ od 12. 4. a informace z mimořádných opatření Otevření školy 12. 4. 2021.docx

https://testovani.edu.cz/faq-nejcastejsi-dotazy

Testovani diagram.pdf


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů