Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace o postupu proti šíření nákazy viru COVID- 19

Informace o postupu proti šíření nákazy viru COVID- 19Datum konání:
1.3.2020
Datum ukončení:
31.3.2020

Vzhledem k následujícím jarním prázdninám a možným rodinným dovoleným v zahraničí, zvláště v rizikových oblastech zasažených koronavirem, žádáme rodiče, aby po návratu do ČR, neprodleně kontaktovali pediatra a postoupili případnou 14ti denní karanténu. Přikládáme odkaz na stránky MŠMT http://www.msmt.cz/doporuceni-pro-skoly-ke-koronaviru a informační leták z krajského úřadu Letak covid-FINAL.pdf .

Přejeme příjemné prožití jarních prázdnin a děkujeme za Vaši OHLEDUPLNOST a POCHOPENÍ. Mateřská škola Nížkov


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů