Úvod > Aktuality > Fotografie Photodienst

Fotografie Photodienst

16.4.2020

Vážení rodiče,

Pár aktualit z dění školky:

• Včera byly doručeny zhotovené fotografie od firmy Photodienst, vyzvednout si je můžete ve školce mezi 8.00 - 12.00 hod. po - pá. Nejdéle do 24. 4. 2020!!!
  • Pro děti vkládáme na webové stánky školy Malé úkoly pro děti. Pod záložkou třídy Kuřákta nebo Berušky najdete záložku Malé úkoly pro malé či velké předškoláky. Úkoly jsou dobrovolné, splňují ale školní vzdělávací program školy Paprsky poznání. Pokud budete mít chuť můžete některé z výtvorů vhodit do naší schránky u školky (paní učitelky byste moc potěšili ;) ).
  • Průběžbě nám ruší všechny naplánované akce ve školce, včetně výletů. Zůstávají zatím akce na červen, ale vzhledem k situaci, kdy nikdo neví, co, kdy a jak bude, musíme vyčkat i my.

Přejeme Vám pevné zdraví a nervy. Sledujte nadále webové stránky naší školičky - pomůže Vám k tomu i přihlášení se k odběru aktualit, které si na stránkách můžete nastavit.