Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Distanční vzdělávání

Distanční vzděláváníDatum konání:
8.10.2020

Vážení rodiče,

Děti, pro které je předškolní vzdělávání ve školním roce 2020/2021 povinné, jsou povinni se vzdělávání účastnit i při karanténě - uzavření školy, a to DISTANČNÍM ZPŮSOBEM. Paní učitelky pro Vás a děti vytvořily soubor vzdělávacích činností a aktivit k tématu, které by za jiných okolností probíhalo ve školce. Najde jej v záložkách Třídy – Sluníčka/Sovičky – Malé úkoly pro velké předškoláky. Inspirovat se samozřejmě mohou i mladší děti.

Pokud by byl pro někoho opravdu problém s tiskem, napište prosím na msnizkov@seznam.cz, zkusím nějak zařídit. V nejkrajnějším případě pracujte na obrazovce počítače (tahy prstem, popis obrazu). Ovšem snažte se o tisk pracovních listů a po karanténě, prosím, doneste paní učitelce na kontrolu. Nepodceňujte předškolní přípravu dětí před budoucí 1. třídou. Vše co s dětmi ve školce procvičujeme hravou formou, se později promítá na psaní, čtení, prostorové orientaci, matematice atd. v základní škole.

Určitě se na nás můžete obrátit i s jinými dotazy, budeme se snažit reagovat pružně z domu. Dále pracujeme na vytvoření uzavřené facebookové skupiny. Více budeme informovat později.

Přejeme dětem i Vám pevné zdraví, a brzy se snad zase budeme setkávat osobně. S pozdravem Iva Štikarová a paní učitelky školky