Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Aktuality 7. 5. a 10. 5.

Aktuality 7. 5. a 10. 5.Datum konání:
7.5.2021

Vážení rodiče

Dnes dvě sdělení. Omlouvám se za pozdní zprávu, ale webové stránky se zrovna dnes odpoledne editovaly.

Zítra ráno při příchodu do budovy školy a při vyzvedávání dětí po obědě/spaní, prosíme, o vizuální a hlasovou kontrolu, že s dítětem přicházíte konkrétně vy (u vizuální kontroly je nutné se postavit asi metr od dveří) – na upozornění Policie ČR je anonymně hlášen útok na některou z mateřských škol dne 7. 5. Doporučeno dbát zvýšené bezpečnosti při pohybu osob v budově školy, s dětmi se zdržovat spíše v prostorách školy, školní zahrady.

Od 10. 5. bude mateřská škola v běžném provozu všech tříd. Děti nemusí podstoupit ani testování, ani nemusí nosit roušky/respirátory. Doprovod musí mít respirátor. Nutná je stále dezinfekce rukou při příchodu do budovy. Automaticky jsou všechny děti přihlášené, jak byly v únoru před uzavřením školy. Pokud tedy do školky nechcete jít, jste nemocní nebo z jiných důvodů – je nutné odhlásit dítěti stravu.

Důrazně upozorňuji, že do školky smí pouze děti zcela zdravé, bez příznaků infekčního onemocnění. To samé platí, pokud máte podezření, že není dobře někomu v rodině - dítě raději nechte doma, dokud se neprokáže bezinfekčnost osoby.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů